תיקון מסך אייפון  iPhone  se במעבדת התיקונים MT MOBILE 

החברה מספקת פתרונות לסמארטפונים,מכשירי טאבלט מחשבים ושעונים חכמים   החלפת מסך LCD+מגע Apple iPhone SE אפל תיקון החלפת מסך אייפון iPhone se תיקון אייפון se | תיקון iPhone SE | החלפת מסך ל iPhone SEברמת הרכיב ועד אביזרים וציוד קצה למכשיר הסלולר טכנאים דרג ד' מוסמכים לטפל בכל תקלה במהירות האפשרית.

כתובתנו : זבוטינסקי 30, רמת גן .

לכל שאלה ניתן לצור קשר עם שירות הלקוחות במספר 03-5223925
או באמצעות תיבת  צור הקשר  
אנו משרתים את כל אזור בארץ כולל: רעננה, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, נתניה, פתח תקוה, תל אביב, רמת אביב, ראש העין, אבן יהודה, רמת גן, בני ברק, קרית אונו, סביון רמת גן תל אביב  ועוד…
תיקון מסך אייפון se
טכנאי המעבדה תמיד ממליצים להוסיף להגנת המכשיר מגן מסך זכוכית , אומנם הוא לא תמיד עוזר נגד שבירות אבל שומר עליו מנגד שריטות וכמובן מנפילות קלות ככל שמתאפשר.מסך האייפון SE קטן מהרגיל ורק בגודל 4 אינץ,לכן הוא יכול להפגע מהר יותר. במעבדת התיקונים מבצעים תיקון החלפת מסך לאייפון SE במחירים הזולים בישראל. במידה ואין תצוגה או יש שבר במסך התקשרו אלינו כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר זולה והוגנת .

החלפת מצלמה  iPhone  se: 

התפקיד החשוב ביותר הוא מסך אייפון se,אך גם המצלמה בעלת 12 מגה פיקסל והאייפון מסוגל לצלם באיכות ה 4K. התקלות שיכולות להופיע עם המצלמה ,כתמים,שבר במצלמה או תמונה מפוקסלת או שאין פוקוס. במעבדת התיקונים מבצעים החלפת מסך לiPhone  se במחיר הזול והמשתלם בישראל.

החלפת שקע טעינה ל אייפון  iPhone  se :

שקע הטעינה החשוב ביותר במכשיר הסמרטפון , בלעדיו היא אפשר להטעין את המכשיר וכמובן לא להעביר נתונים למחשב.במעבדת התיקונים טכנאי מומחה יבדוק את המכשיר ונבצע בהתאם לצורך החלפת שקע טעינה ל אייפון  iPhone  se  במקצועיות אמינות לאורך כל הדרך .

הטכנאים שלנו מתמחים בכל התקלות השונות התקשרו כבר עכשיו להצעת תיקון מסך אייפון  iPhone  se

רוצים לקבל הצעת מחיר ?

 


 

  טלפון אחד מפריד לבין פתרון התקלה במכשירכם  - כל התיקונים מתבצעים במקום על ידי טכנאי מומחה דרג ד' ללא פשרות בשקיפות מלאה בפני הלקוח .
לדוגמה : תיקון שקע טעינה,תיקון החלפת מסך שבור הלחמת רכיבים בעיות בצלצלן ועוד…

למה דווקא אנחנו  ל תיקון מסך אייפון  iPhone  se

שוק הסלולר מוצף במעבדות קטנות ,בתקופה שנפתחים בתי ספר להכשרת טכנאים חשוב להפקיד את המכשיר לחברה המספקת פתרונות לסלולר מעל 10 שנים בתחום . אנו בחברת אם טי מוביל מעסיקים טכנאים מומחים עם מעל 10 שנות נסיון ועם ידע רב בתחום הסלולר. התגובות הטובות ברשת יעידו על כך ששירתנו נאמנה אין ספור לקוחות בכל מיני תקלות .

 


 

 


השקענו משאבים רבים וצילמנו במעבדת התיקונים מדריכים ותיקונים אשר ימחישו לכם הלקוחות את האופי התיקון במכשיר הסמרטפון .

צפו עכשיו בסירטונים המעבדה ותהנו מהסבר מקיף על תיקון המכשיר ברשותכם.

   מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי שלנו ביוטיוב MT MOBILE 

12