החלפת שקע טעינה Apple iPhone 6 אפל במעבדת התיקונים MT MOBILE ברמת גן זבוטינסקי 30 רמת גן במחיר הזול בישראל . תיקון המסך מתבצע במקום על ידי טכנאי מומחה .

  תיקון החלפת שקע טעינה אייפון 6 iPhone במחיר הזול בארץ

תיקון שקע טעינה לאייפון 7/6S /6C /6/5/4 והחלפת רכיב טעינה U2 

תיקון החלפת  מסך אייפון 6 iPhone במחיר הזול בארץ

תיקון החלפת מסך אייפון 6 iPhone במחיר הזול בארץ

 

האייפון לא נטען? פעם מטעין לא מטעין ?  המחשב לא מזהה את האייפון?
טכנאי MT MOBLE יבצעו בדיקה מלאה לאיתור התקלה במהירות האפשרית לשלול אפשרויות של רכיב U2  או בעיות של צריכה או סוללה- רוב הסיכוים שהבעיה היא מרכיב ההטענה . לכן העמדנו למענכם שירות מהיר לאיתור התקלה. שאלו את נציגי השירות .

45

 

תיקון התקלה בשקע טעינה ב אייפון 6 iPhone אינם שונים בהרבה מכל דגם סלולרי אחר ומשאר האיפונים , אך נשאר דומה בטיפולו על ידי טכנאי MT MOBILE

שקע הטעינה מורכב ממספר חלקים עיקריים הנועדים להזרים זרם תקין מהלוח מכשיר ה 6 iPhone  ועד לשקע הטעינה . ברגע שאין טעינה של המכשיר נבצע נפתח את המכשיר ונבדוק צריכה של המכשיר ונשלול תקלות נוספות או אחרות שיכולות לצוץ בעתיד במסגרת התקלה של השקע טעינה .   חשוב מאוד לשים לב לא לפתוח את המכשיר לבד ולא לשחק עם השקע טעינה עם מטענים אחרים  שלא לגרום לנזק מיותר. התקשרו אלינו ונחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית .  החלפת השקע טעינה במידה ואין עומס במעבדה עד 40 דקות .  צוות שירות הלקוחות ידאג לעדכן את הלקוח לאורך כל התהליך והכי חשוב נשמור על קשר רציף.

תיקון רכיבים ותקלות בלוח אם :

במידה אחרי החלפת השקע טעינה והחלפת הסוללה עדין המכשיר לא מטעין כמו שצריך ויורדים האחוזים במהירות מעבר לרגיל , יתכן שהבעיה נובעת מהלוח ואז כאן נכנסת התקלה U2  ביצוע החלפת הרכיב מסכנת את המכשיר במקצת ולכן חשוב שרק טכנאי דרג ד'  יפתח את  המכשיר ויתעסק עם החלפת הרכיב – במעבדת התיקונים MT MOBILE אנו דואגים להעסיק את מיטב המוחות ולדאוג לסביבת עבודה מקצועית ואיכותית לטכנאים שלנו ברמת בנלאומית.

במעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות למכשיר 6 iPhone  :

  • תיקון מסך /החלפת מסך
  • תיקון כפתור הדלקה
  • תיקון שקע טעינה
  • תיקון רמקול
  • תיקון מיקרופון
  • תיקון מצלמה קדמית /אחורית
  • תיקון שקע אוזניות
  • תיקון/החלפת סוללה
  • טיפול קורוזיה

יש לך תקלה אחרת במכשיר ? התייעץ איתנו ,צוות הטכנאים תמיד לרשותך לתיקון

תיקון שקע טעינה לאייפון 7/6S /6C /6/5/4 והחלפת רכיב טעינה U2  


 תיקונים נוספים  לאייפון 6 :

תיקון מסך לאייפון 6 במחיר הזול בארץ 

תיקון החלפת שקע טעינה אייפון 6 iPhone
צור-קשר-מעבדת-MT MOBILE

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]