מעבדה Xiaomi תחנת שירות מעבדה אקסיומי תיקון החלפת מסך  תחנות שירות תיקון קסיומי/שיאומי/XIAOMI

מעבדת שירות תיקונים Xiaomi


אם טי מוביל (MT MOBILE) המעבדה המקצועית ביותר והמובילה בישראל בתיקוני מסך והחלפות שקע טעינה עם נסיון של 10 שנים בתחום הסלולר בישראל .מעבדת MT MOBILE מציעה שירותי תיקון מהירים למגוון הסמארטפונים בארץ ובעולם ובדגש על מכשירי סינים של מגוון החברות המובילות במחירים הזולים בישראל . מעבדת התיקונים ממוקמת ברחוב זבוטינסקי 30 ברמת גן ממש במרכז במרחק הליכה מהרכבת הקלה.

למה דווקא MT MOBILE?

לא פשוט לתת את היקר מכל המכשיר הסלולר לידיים זרות . אך השקיפות והאמינות והמקצועיות של צוות הטכנאים שלנו לא ישאירו מקום לספק שאנו המעבדה הטובה בישראל. תהיו בטוחים שאתם מפקידים את המכשיר לידיים מיומנות.בניגוד למעבדות אחרות ברחבי המדינה מעבדת רייפר מוביל מומחים בכל מגוון התיקונים למכשירי הסלולר לדוגמה : תיקון מסך שבור תיקון שקע טעינה החלפת מסך , החלפת מצלמה קדמית אחורית, תיקון בעיות קליטה , תיקון דרג ד' . טכנאי המעבדה המוסמכים והמקצועיים ביותר בתחום הסלולר בישראל . במעבדת אם טי מוביל מוביל מחליפים רכיבים מקוריים בלבד .

דגש ומקצועיות על מגוון מכשירים השונים של מגוון החברות המובילות בשוק .

טכנאים מומחים דרג ד' הם חלק בלתי נפרד ממקצועיות המעבדה יחודיות הטכנאים במעבדה ועבודת הצוות מהווה חוק החנית במתן שירות מקצועי ללקוח בתיקון המכשיר. המעבדה מחולקת לפי חברות לדוגמה Meizu , וואן פלוס וואן , אקסיומי , אפל , סמסונג ועוד.

החשיבה מחוץ לקופסה מביאה לפתרון תקלות הקשות ביותר"

אנו ב-M.T MOBILE מאמינים בשירות, לכן פיתחנו סביבת עבודה מחולקת לחוליות המעניקה ללקוחתנו מענה מהיר, קל, פשוט, ומלא בעבור אבחון ותיקון מכשירים חכמים

כלים ייחודיים לאבחון תקלות המאפשרים לכם לקבל את המיטב שיכול להציע לכם מכשירכם. אנו משקיעים את מלוא המשאבים ומחדשים אותם מעת לעת בהתאם לצורכי לקוחותינו, לכן אנו מפיקים את התוצאות הטובות ביותר לעשרות מכשירים ניידים מדי יום.

שימוש בחלפים מקוריים:

אנו דואגים להשאר בקשר ישיר עם הלקוח ולעדכן בכל התפתחות עם המכשיר .על מנת שהטלפון החכם שלכם יעבור תיקון מלא ויעמוד לשרותכם זמן רב ביותר, יש להשתמש בחלפים מקוריים בעת התיקון. מעבדת MT MOBILE לתיקון סמארטפון אשר מתחייבת לאיכות ומקצועיות חייבת לספק ללקוחותיה חלקי חילוף מקוריים, בין אם מדובר במנוע רטט, מסך מגע, רמקול וכו'. במידת הצורך, כאשר אין אפשרות ללקוח לעמוד בהוצאת התיקון, ניתן יהיה להשתמש בחלקי חילוף שאינם מקוריים בהתאם למלאי המצוי בחנות.

הרווח שלכם הוא המקצועיות שלנו! במעבדת M.T MOBILE הבנו שמעל לכול שירות עמידה בלוחות זמנים וארגון מדוייק של המעבדה לתיקון כל דגמי המכשירים שיש בשוק מועילים את יכולת המעבדה למתן שירותי בדיקה ותיקון ללא צורך להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבורכם.

אנו לא מתפשרים בכל דבר הנוגע למומחיות טכנאי המעבדה , שירות הלקוח ויצירת חווית שירות למקסימות איכות וחלקי חילוף מקוריים.אנו מאמינים ששירות מקצועי אמין וייחודי צומח ע״י יצירת בסיס יציב ודינמי בכל ההספקים על מנת לתת שירות ללקוחותינו ברמה הגבוה ביותר. בעזרת בסיס זה ושיתוף עבודה באמצעות כלים שייסדנו לטובת יכולות הצוותים כצוות המשלימים את המערכת כולה לעבודה משותפת יעילה לסיפוק צרכי הלקוח.