למה לשלם יקר שאפשר בזול ? חברת אם טי מוביל המעבדה היחידה בארץ המנגישה את המחירים ללקוח ללא פערי תיווך וולא עלויות מיותרות . אם טי מוביל ישראל הינה המעבדת המומלצת ביותר על פי חוות דעת קהל לתיקון מכשיר אייפון 6  תיקון הדגל הפשוט ביותר הוא  החלפת סוללה לאייפון  6 Apple iPhone  תיקון במקום בזול . אנו רואים בלקוח את הנכס העיקרי ביותר ונעשה הכל להוציא אותכם מרוצם . אנו נמצאים ברחוב זבוטינסקי 30 ברמת גן , ניתן להתייעץ עם טכנאי לגבי אופי התקלה במכשיר האייפון 6 (שש) במספר הטלפון 03-5223925 . אנו תמיד לרשותכם טכנאי המעבדה.

תיקון מסך Apple iPhone 6s

תיקון מסך Apple iPhone 6s

 תסמכו עלינו שנחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית , החלפת סוללה לאייפון 6 מתבצעת במקום ובמהירות האפשרית.

זמני התיקון :

זמני התיקון משתנים על פי העומוס במעבדה, אנו ערוכים לכל תרכיש ולכל תקלה באשר אי לתיקון מכשיר האייפון 6 ברשותכם , טכנאי המעבדה מקצוענים מאוד ועברו הסכמה מקיפה לטיפול בתקלה החלפת הסוללה  . התיקון יכול להגיע לעד 40 דקות במידה ואין תקלות מיוחדות על המכשיר שאותם נרחיב בהמשך.

למה להחליף סוללה באייפון 6  ?

המכשיר מבוסס על מעבד SOC חדש של אפל, מדגם A8. זהו מעבד 64 ביט, בעל ליבה כפולה, הפועל במהירות שעון של 1.4 גיגה-הרץ. לתוך המעבד מוזערו כ-2 מיליארד רכיבי טרנזיסטור, בטכנולוגיית ייצור מעגלים של 20 ננו-מטר. בהשוואה למעבד ה-A7 של האייפון הקודם, מדובר בהכפלה של מספר הרכיבים במעבד, תוך הקטנת הרכיב החדש ב-13%, שיפור של 25% בביצועי המעבד, שיפור של 50% בביצועי העיבוד הגראפי, והקטנה של 50% בצריכת האנרגיה. בהשוואה ללדגם הראשון של האייפון מדובר בהכפלה פי 50 של ביצועי העיבוד ופי 84 בביצועי העיבוד הגרפי. בנוסף למעבד הראשי האייפון 6 מכיל מעבד נוסף הנקרא M8 שאחראי על חיישני התזוזה של המכשיר: מד תאוצהגירוסקופמצפןוחיישן חדש בסדרת האייפון: ברומטר. ה-M8 יכול לבצע אמידה של הנתונים מהחיישנים הללו ולהסיק איזו פעילות גופנית מבוצעת כרגע (רכיבה על אופנייםריצה, עלייה במדרגות), מה המרחק שנצבר עד כה, ומידת העליות והירידות שבוצעו לאורך הפעילות. אנו לא רוצים לעייץ אותכם בהרצאות אבל מכלול כל התיאור הארוך הנל , הוא בעצם המרכיב העיקרי שהסוללה נגמרת מהר יותר מהמצופה ממנה. החלפת הסוללה יכולה לנבוע מעוד מספר מקומות לדוגמה : מהלוח אם או מרכיב הטעינה U2 –  במעבדת התיקונים אם טי מוביל ברמת גן מבצעים את כל התיקונים הקשורים לסוללה ברמת הרכיב. לכן אין לכם מה לדאוג אם התיקון מצריך יותר השקעה של טכנאי . הידע עלינו הסבלנות עליכם כדאי לפתור את התקלה במהירות האפשרית . 

החלפת סוללה לאייפון 6 מהי בעצם הסוללה איך היא בנויה ?

למכשיר סוללת ליתיום-יון פולימר בנפח 1810 מיליאמפר שעה. אפל דיווחה שבשילוב המעבד החדש והסוללה, אייפון 6 מאפשר זמן שימוש דומה או ארוך יותר בהשוואה לאייפון הקודם, בהפעלת שמע, וידאו, גלישה ב-Wi-Fi, גלישה ב-LTE, גלישה בדור שלישי, שיחות בדור שלישי, והמתנה (ללא שימוש). בדיקת "קונסיומר ריפורטס" הראתה כי זמן השיחה מהטענה בודדת יכול להגיע ל-10 שעות (לעומת נתוני היצרן העומדים על 14 שעות בקטגוריה הזאת), וגרסת ה-6 פלוס מגיעה ל-17 שעות (לעומת נתוני יצרן של 24 שעות בקטגוריה הזאת). גם נתונים אלו מהווים שיפור לעומת אייפון 5s (שעמד על 8 שעות, לפי אותו דיווח), אך נמוכים בהשוואה למכשיר LG G3 עם 19 שעות שיחה, והסמסונג גלקסי אס 5 עם 20 שעות שיחה‏[2]. בדיקות של האתר Tomsguide לגבי זמן גלישה מהטענה בודדת הראו כי אייפון 6 פלוס ברשת AT&T הגיע ל-10 שעות, ואילו אייפון 6 הגיע כמעט לשבע וחצי שעות‏[3]. לאייפון 6 מערכת ההפעלה iOS 8 עם זיכרון RAM בנפח של 1GB. המכשיר מכיל קישוריות כמו LTEבלוטות' 4.0 ו-WiFi בתקן AC, ויכול לשמש כ-hotspot. בנוסף, לראשונה מאפל, המכשיר מצויד ב-NFC, בעיקר לצורך שיטת התשלומים החדשה של אפל, Apple Pay. המכשיר נמכר בצבעים לבןשחור וזהב. עוביו דק מאוד (6.9 מילימטרים) ורוב גופו עשוי אלומיניום, כרוב מכשירי האייפון.

 

MT MOBILE ערוץ היוטיוב הרשמי

MT MOBILE ערוץ היוטיוב הרשמי

 

 

 

במעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות וגם  החלפת סוללה לאייפון  6 Apple iPhone  תיקון במקום בזול .

  • תיקון מסך /החלפת מסך
  • תיקון כפתור הדלקה
  • תיקון שקע טעינה
  • תיקון רמקול
  • תיקון מיקרופון
  • תיקון מצלמה קדמית /אחורית
  • תיקון שקע אוזניות
  • תיקון/החלפת סוללה
  • טיפול קורוזיה

יש לך תקלה אחרת במכשיר ? התייעץ איתנו ,צוות הטכנאים תמיד לרשותך.


כנסו עכשיו לערוץ היוטיוב של חברת אם טי מוביל ותקבלו תמונת מצב איך פותחים את מכשיר האייפון 6 ומחליפים לו סוללה  .


צור-קשר-מעבדת-MT MOBILE


 תיקונים נוספים  לאייפון 6 :

תיקון החלפת שקע טעינה אייפון 6 iPhone
תיקון מסך לאייפון 6 במחיר הזול בארץ 
תיקון החלפת שקע טעינה אייפון פלוס 6 iPhone Plus במחיר הזול בארץ 
תיקון החלפת מסך אייפון 6 iPhone Plus 
החלפת סוללה לאייפון 6 iPhoneiPhone Plus 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]