החברה הסינית המצליחה לא מפסיקה להפתיע בשיתוף פעולה מצליח במיוחד ונראה שיש הצלחה בנושא עם חברת גוגל הוציאו את מכשיר הדגל החדש וואווי huawei  וואווי נקסוס 6 P

 מעבדה מקצועית ברמת גן לתיקון מכשירי וואווי במחיר הזול ביותר בזמן בקצר ביותר תיקון במקום. החלפת מסך לוואווי huawei נקסוס 6P במחיר הזול בארץ תיקון במקום במעבדת התיקונים MT MOBILE  ברמת גן ברחוב זבוטינסקי 30 רמת גן . 

656

אנו רגילים למכשירים הסינים שיש להם יכולות נהדרות וביצועי מכשיר סבירות בהחלט , הולם הנקסוס P6  מבית ואווי מפתיע בהחלט, עם זיכרון RAM של 3 ג'גה בייט ומערכת Snapdragon 810  העוצרת נשימה. המכשיר הדגל נקסוס 6P כבר נהפך לפופולרי ביותר בקרב הקהל ההישראלי ובעיות לא אחרו להגיע. 

תיקון החלפת מסך  לוואווי huawei נקסוס 6P במעבדת MT MOBILE .מכשיר המוביל נקסוס P6 לא מפסיק להפתיע ומגיע עם מסך מיוחד מבית נקסוס WQHD AMOLED  בגודל 5.7 אינץ , מסך איכותי מאוד המאפשר צפייה בתמונות ,סירטונים בחוויה נהדרת למשתמש ההמוצע. אבל מה קורה שהמסך נשבר? או הטאץ לא עובד בנקסוס P6  ? חווית המשתמש יורדת . אבל אל תדאגו ואל תעשו מזה סיפור במעבדת התיקונים MT MOBILE  צוות המומחים שלנו ערוך לכל תרכיש במכשיר הדגל huawei נקסוס 6P . כל תיקון מתבצע במקום על ידי טכנאי מומחה דרג ד' אשר יטפל במכשיר בזריזות מהירות והכי חשוב מקצועיות. 

הנסיון עושה את ההבדל , את תתנו את המכשיר שלכם למעבדה שזורקת סיסמאות ולא מוסמכת דרג ד' . טכנאי MT MOBILE עם נסיון של 15 שנה בתחום הסלולר עם פיקוח צמוד ונסיון של שנים !