תיקון החלפת מסך לאסוס זנפון 2 ZENFONE במחיר הזול בארץ מסך מתבצע במקום במעבדת התיקונים אם טי מוביל בישראל ברמת גן . אנו נדאג להחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית . הדרך הטובה ביותר לתיקון המסך ברשותכם במחיר הזול בישראל . שמעבדות אחרות נפתחות כל שני וחמישי בקיוסקים המצב בעיתי מאוד. אין לכם מה לדאוג  לחברת אם טי מוביל יש מעבדה יחודית למכשירי אסוס והכי חשוב עם יד מקצועית ואמינה של מנהל מעבדת המומחה למכשירי אסוס במחיריםה הזולים בישראל . אנו יודעים שהכי חשוב לכם הוא הטלפון האישי שלכם . כי בעצם כל החיים שלו נמצאים בטלפון תמונות של הילדים , אנשי קשר והכי חשוב לקבל שיחות ולהוציא שיחות.  נעשה הכל בשביל להוציא אותכם בתיקון החלפת מסך לאסוס זנפון 2 ZENFONE במחיר הזול בארץ! ועם וחיוך במעבדת התיקונים ברמת גן ברחוב זבוטינסקי 30 ברמת גן.

יש לכם שאלה? התקשרו עכשיו נציג שירות ישמח מאוד לעמוד לרשותכם בכל שאלה הקשורה ל החלפת מסך לאסוס זנפון 2 ZENFONE במחיר הזול בארץ !

בנוסף  במעבדת אם טי מוביל ברמת גן , מתקנים את כל הסוגי תקלות מכשירי האסוס זנפון במחירים הזולים בארץ !

לדוגמה : החלפת שקע טעינה במחיר הזול בארץ עם חלפים מקורים בלבד והכי חשוב ביד מקצועית ואמינה של טכנאי המעבדה  . התקשרו כבר עכשיו לברר על הצעת המחיר הזולה במדינה!

בנוסף אנו מספקים שירות תיקונים מקיף למכשיר לאסוס זנפון 2 ZENFONE .

32


השקענו משאבים רבים וצילמנו במעבדת התיקונים מדריכים ותיקונים אשר ימחישו לכם הלקוחות את האופי התיקון במכשיר הסמרטפון .

צפו עכשיו בסירטונים המעבדה ותהנו מהסבר מקיף על תיקון המכשיר ברשותכם.

   מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי שלנו ביוטיוב MT MOBILE 

12

גרים רחוק ? לא מגיעים למרכז?

לא יכולים להגיע למעבדת התיקונים ?

לנו יש תפתרון המושלם בשבילכם שליחת מכשיר הסלולר באמצעות דואר ישראל

21


רוצים לקבל הצעת מחיר לתיקון המכשיר ?

התקשרו עכשיו 03-5223925

או באמצעות צור קשר 

 

——————