שירות תיקונים יחודי לאייפון במעבדת אם טי מוביל MT MOBILE החלפת רכיב U2  צוות הטכנאים שלנו בעלי הסכמה דרג ד' המוסמכים למבצע את תיקון התקלה במהירות הרבה והנחישות להגיע להצלחה. שהשאר אומרים אי אפשר אצלנו אפשר הכל . רוצים לדעת עוד על  תיקון שקע טעינה לאייפון 6S/7/6/5/4 והחלפת רכיב טעינה U2 בזול  נרחיב בהמשך. תיקון סלולריים וטאבלטים iPhone 5  החלפת רכיב טעינה U2 אייפון 5 5S תיקון שקע טעינה אייפון 7 פלוס 6 5 רכיב U2 – רכיב טעינה אייפון 5 החלפת מסך LCD+מגע Apple iPhone 6 Plus Apple iPhone 6 Plus 64GB Sim Free החלפת סוללה Apple iPhone 6 החלפת מסך LCD+מגע Apple iphone 6S

09

 

תיקון U2 באייפון 6 פלוס במחיר הזול בארץ

הסבר על הרכיב :

שימוש בכבל לא מקורי עלול לגרום לנזק U2 – אנו לא מצפים ממכם באמת להבין מה זה רכיב U2 רכיב טעינה באייפון אשר התחיל להופיע מדגמי אייפון 5 5C 5S אייפון 6 וגם אייפון 6 פלוסאבל במידה והשתמשתם במטען לא מקורי ופתאום המכשיר שבק חיים/ או קצר הסוללה לא מחזיקה יום שלם ?אנו נחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית במחיר הזול בארץ .לעיתים התקלה לא קיימת באמת בשקע טעינה במכשיר אלה נמצאים בלוח אם הקשורים לרכיב ה U2 – רכיב זה אחראי על העברת מתח תקין לאייפון ולטעינת המכשיר .במידה והרכיב נפגע צריך להחליפו ולא מדובר בתיקון רגיל אלה בעבודה שרק טכנאי דרג ד' יכול לבצע ומוסמך!טכנאי אם טי מוביל מוסמכים דרג ד' .

 ניתוח לב פתוח :

כך אנו מגדירים את טיפול התקלה ברכיב U2 באייפון 4/5/6/6S/7/5C  מכשיר המובייל נכנס למצב כבוי , והיא אפשר וכמעט אי אפשר  להצילו על ידי החלפת הרכיב, הרכיב קטן מאוד והעבודה מתבצעת תחת מיקרוסקופ.  לאחר הסכמה ארוכה טכנאי המעבדה רשמו היישגים מדהימים להחלפת הרכיב U2 באייפון ומחזרים אותו לחיים במהירות האפשרית . אנו עושים הכל כדאי להוציא את הלקוח מרוצה ועם מכשיר תקין . והכי חשוב מבסוט עד השמים. כל החיים שלנו נמצאים במכשיר האייפון תמונות , סירטונים,אנשי קשר, והם המידע לא מגובה אנו משתדלים מאוד לרשום תוצאות חיוביות בתיקון המכשיר.

מה ההבדל בין שקע טעינה ל U2  ?

ההבדל הוא פשוט מאוד, רכיב U2 נמצא על הלוח והוא מתפקד על טעינת המכשיר והסוללה ומעביר זרם אחיד ללוח אם , למסך , וגם לפקדי המכשיר. ושקע טעינה הוא בעצם השקע שאליו אתם מחברים את המטען . לכן תקלת U2 מסובכת יותר ורק טכנאי דרג ד' מוסמך לטפל בתקלה שכזו. אל תתפשרו על פחות התיקון אצלנו מקצועי ביותר ומבוצע תחת עיין של מנהל מעבדה עם נסיון של  15 שנה בתחום הסלולר. במעבדת התיקונים אם טי מוביל בזבוטינסקי 30 ברחוב זבוטינסקי 30 רמת גן  יש חניה בשפע והכי חשוב תצאו מרוצים .

זמן תיקון רכיב U2  במעבדת MT MOBLE  ברמת גן :

בעת החלפת שקע טעינה לאייפון 6/5/4/3/6\6C\7 רצוי לשים לב למספר חלקים ורכיבים אשר נמצאים על המכשיר הקשורים לתפקוד תקין של המכשיר, התיקון לוקח כ חצי שעה ואם במידה יש עומס במעבדה נדאג לעדכן את הלקוח. התיקון חייב להיות מדויק ביותר ב תיקון שקע טעינה לאייפון 6S/7/6/5/4 והחלפת רכיב טעינה U2 בזול ב MT MOBILE  . 

 • במעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות למכשירי אייפון תיקון מסך שקעי טעינה החלפת מצלמה ועוד תקלות קשות במיוחד  :
 • תיקון מסך /החלפת מסך
 • תיקון כפתור הדלקה
 • תיקון שקע טעינה
 • תיקון רמקול
 • תיקון מיקרופון
 • תיקון מצלמה קדמית /אחורית
 • תיקון שקע אוזניות
 • תיקון/החלפת סוללה
 • טיפול קורוזיה
 • יש לך תקלה אחרת במכשיר ? התייעץ איתנו ,צוות הטכנאים תמיד לרשותך.

רוצים לראות איך מחליפים שקע טעינה ורכיב U2  לחצו על הליניק למעבר לערוץ היוטיוב


צור-קשר-מעבדת-MT MOBILE


 תיקונים נוספים  לאייפון 6 :

תיקון החלפת שקע טעינה אייפון 6 iPhone
תיקון מסך לאייפון 6 במחיר הזול בארץ 
תיקון החלפת שקע טעינה אייפון פלוס 6 iPhone Plus במחיר הזול בארץ 
תיקון החלפת מסך אייפון 6 iPhone Plus 
החלפת סוללה לאייפון 6 iPhone Plus 
תיקון U2 באייפון 6 iPhone Plus 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]