MT mobile israel

 מעבדות תיקונים המומחים לכל דגמי HTC במחירים הזולים בארץ  טלפון סלולרי HTC One E9 החלפת סוללה HTC One M8 החלפת סוללה HTC One M7 טלפון סלולרי HTC Desire 530 החלפת מצלמה אחורית HTC One M8 החלפת שקע טעינה HTC Desire 320

התקשרו כבר עכשיו התיעצו עם טכנאי בכיר

תיקון מסך שקע טעינה מעבדה ל HTC

שירות תיקונים HTC מעבדת תיקונים

אם טי מובייל מעבדות תיקונים לhtc

טכנאי המעבדה  מומחים לכל התקלות השונות ברמת הרכיב במכשירי HTC, החלפת תיקון מסך , תיקון החלפת מיקרופון  החלפה רמקול/שמע,תיקון שקע טעינה.

ועוד תיקונים שאחרים אומרים אי אפשר אצלנו אפשר הכל, הטכנאים שלנו מומחים לכל סוגי התקלות מוסמכים עם תעודות . מעבדת תיקונים מקצועית ברמה בנלאומית.

התיקונים נעשים במקום .זמן של כל תיקון עד 60 דקות תלוי בחומרת הפגיעה במכשיר.


מעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות למכשיר : תיקון מסך HTC MT MOBILE 03-5223925

  • תיקון מסך /החלפת מסך
  • תיקון כפתור הדלקה / כיבוי
  • תיקון שקע טעינה
  • תיקון רמקול / שמע
  • תיקון מיקרופון / מיקרופון שיחה
  • תיקון מצלמה קדמית /מצלמה אחורית
  • תיקון שקע אוזניות
  • תיקון/החלפת סוללה
  • טיפול קורוזיה

נפל  ה-מכשיר ה HTC נשבר המסך ?

במעבדות התיקונים ניתן למצוא מסכים מקוריים ל HTC  - צוות הטכאים יבדוק את חומרת הפגיעה במסך ויחליף מסך לפי צורך המכשיר ב HTC  .

תיקון HTC –החלפת מסך מגע ב HTC :

מרבית המסכים מגיעים "קומפלט" טאץ+LCD ביחידה אחת.

אם מכשיר ה HTC  נפל ונשבר ומסך המגע הפסיק לפעול בחלקו העליון או התחתון, או הזכוכית נשברה , או נסדקה, או נראים כתמים על תצוגת (מסך) המכשיר,במעבדות התיקונים יספקו פיתרון מידי לתיקון המסך.

לא משנה איזה דגם מכשירך ברשותך , במעבדת התיקונים מחזיקים במלאי מלאי רחב מאוד לדגמי HTC .אנו נדאג לתקן את המסך או כל תקלה אחרת במהירות האפשרית .

מסך ה-htc חייב להיות מקורי כדאי .

*אנו מקפידים להעסיק טכנאים מומחים דרג ד' עם ידע נרחב מאוד וחשיבה מחוץ לקופסה!

טכנאי מומחה לטיפול במכשירי HTC :

תיקון מסך ל htc או החלפת מסך התהליך מורכב מאוד אשר מצריך ידע נרחב ונסיון של שנים במכשירי הסלולר במיוחד במכשירי HTC והסמכה מיוחדת , כשפותחים תמכשיר להחלפת מסך או לתיקון רכיב אנו נתקלים בהמון רכיבים קטנים מאוד ופגיעה בהם יכולה להוביל לתקלות חמורות במיוחד.


הסבר על התיקונים הנפוצים במכשירי HTC:

תיקון HTC-החלפת מסך :

תיקון שיש בהם צורך בתיקון החלפת מסך לHTC.מסך שבור,לא מגיב הטאצ, תצוגה לא ברורה,מסך לבן,המקלדת במקשים לא נלחצים,מסך שחור,תצוגה מהבהבת.

 תיקון HTC-תיקון כפתור הדלקה בHTC:

תיקון HTC כפתור נעילה / הדלקה / כיבוי /בHTC הינו כפתור כיבוי הידוע בשמו כפתור pawar כמובן שזהו כפתור אשר מדליק ומכבה את מכשיר הHTC. במידה וישנה תקלה בכפתור זה אין לנו אפשרות לעשות שימוש נורמלי במכשיר יש צורך  לבצע  ניקוי המכלול או החלפת תיקון המכלול של כפתור הדלקה במכשיר על מנת לעשות שימוש תקין במכשיר הHTC.

תיקון HTC-שקע טעינה:

בעיות בחיבור שקע טעינה במכשירי HTC   מאוד מתסכלות ויכולים להפריע בתפקוד היום יומי . התקלה יכולה להשליך לבעיות סיכרון בין המחשב לבין מכשיר ה HTC  בנוסף כמובן שאין טעינה והמכשיר ישאר כבוי . במעבדות התיקונים יבדקו מהיכן נובעת התקלה ,אם  במיד הנשבר הרכיב הפנימי נחליף את מכלול השקע הטעינה ונחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית . כמובן שחוות דעת הראשונה ניתן לכם במקום …

תיקון HTC-שקע אוזניות:

רוב הפעמים יש בעיית מגעים בשקע האוזניות במכשירי HTC , המכשיר לא מזהה  את האוזניות למרות שהם מחוברות ישירות לשקע במכשיר ה HTC  לעיתים יש תקלה ששומעים רק באוזניה אחת למרות שהמכשיר מזהה את תקן האוזניות . את הבדיקה הפשוטה אתם יכולים לעשות בבית כמובן לקחת אוזניות אחרות ולחבר למכשיר ה HTC  . במידה והאוזניות תקינות והבעיה במכשיר רצוי מאוד להגיע למעבדות התיקונים במהירות האפשרית תקלה שכזו יכולה להשליך לרכיבים נוספים במכשיר ה HTC  .

תיקון HTC- תיקון רמקול 

הדבר הנפוץ במכשירי HTC הוא תיקון החלפה הרמקול כשהוא צורם / לא עובד /יום עובד יום לא / מזייף הרמקול / רמקול המכשיר ניהיה חלש . רוב הבעיות נוצרות ממים אשר נכנסים למכשיר או מאבק או מנפילת המכשיר ורכיב השמע נפגע . יש לזכור שמכשיר ה HTC מאוד עדין למרות שהוא נראה קשוח מבחוץ אבל מבפנים ברכיבים מאוד מאוד קטנים מכל דגם מכשיר אחר שיש בשוק .

תיקון HTC- תיקון מצלמה ראשית 

המצלמה במכשירי HTC היא ללא ספק אחת הנקודות החזקות שלה ומאפשרת לכם להפיק תמונות מדהימות בשלל מצבים. אך המצלמה יכולה להינזק בכל דרך במיוחד בנפילות אנו מתקנים את המצלמה ואם צריך אפילו מחליפים את המצלמה בחלק מקורי בלבד.

תיקון HTC- תיקון מצלמה קדמית  (מצלמת סלפי)

בבמידה וננתם פקודה להפעלת המצלמה במכשיר ה HTC  והיא לא נפתחת או שהאפליקציה נפתחה והמצלמה לא מצלמת שלב ראשון כמובן אפשר לעשות איפוס או שחזור הגדרות יצרן למכשיר .במידה והתקלה חזורת על עצמה ומופיע שגיאה יתכן ושתי המצלמות יפסיקו לעבוד במכשיר ה HRC  רצוי להגיע למעבדת התיקונים במהירות האפשרית לבדיקה מקיפה וחוות דעת של טכאי מומחה דרג ד .

*בדיקה בסיסית ראשונית על הדלפק ב ח י נ ם 

תיקון מסך שקע טעינה מעבדה ל HTC

תיקונים שנעשים במקום עד  שעה אחת ב מכשירי HTC (תלוי בעומס במעבדה) 

 תיקון מסך לHTC החלפת כפתור הדלקה כיבוי  ב HTC,  החלפת תיקון  שקע טעינה HTC, החלפת סוללה לHTC, בעיות שמע בHTC. תיקון מצלמה קדמית אחורית (סלפי)  לHTC. תיקון רטט לHTC .החלפת  כפתורי ווליום (שמע) בHTC.תיקון רמקול .החלפת תיקון מיקרופון לHTC .

במידה והתקלה חמורה יותר וזמני ההמתנה יתארכו נציג השירות ידאג להודיע ללקוח  כדאי שלא נשבש לכם את כל היום.

תיקון HTC-  תיקון החלפת סוללה  

הדבר החשוב ביותר במכשירי HTC  זה סוללה מקורית וחזקה של חברת HTC  אנו עובדים עם חלפים מקורים בלבד ולא מתפשרים על איכות הסוללות . החלפת הסוללה מתבצעת במידה והכמשיר לא שורד יום שלם בשימוש רגיל – או שלא נטען למרות שהוחלף השקע טעינה או רכיב טעינה – טכנאי בכיר ידאג למכשיר בצורה הטובה ביותר. בחרו מהרשימה את דגם המכשיר ברשותכם 

במידה לא מופיע דגם מכשיר אשר ברשותכם פתחו קריאת שירות בצור קשר ונדאג לחזור אליכם במהירות האפשרית למתן פתרון לתקלה.

htc ONE x רגיל
htc ONE x t mobile /tnt
htc one max
htc ONE m8
HTC ONE E8
htc one 8 mini – mini 2
htc ONE m7
Z560e htc one s
htc one mini m4
htc  Sensation XE
htc xl

htc  desire 510
htc  desire eye- סלפי פון
htc 8 x

 

htc 8 S
htc  desire x
htc  desire C
htc  desire v
htc  desire 500
htc  desire 616
htc  desire 610
htc  Desire 300
htc  desire 310
htc  Desire 600
htc  G310
htc 816
htc  desire 820

 


 תיקון מסך שקע טעינה מעבדה ל HTC

תיקון מכשירי HTC סרטוני המחשה לתיקונים השונים מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי שלנו ביוטיוב MT MOBILE 


↓100% חוות דעת אמיתיות מלקוחות ↓

מתוך הפייסבוק הרשמי  MT MOBILE  (למעבר לדף הרשמי לחצו כאן ) 

 

[/vc_column][/vc_row]