MT mobile israel  תיקון סלולריים וטאבלטים Sony סוני Xperia Z3 תיקון סלולריים וטאבלטים Sony סוני תיקון החלפת מסך SONY XPERIA  תיקון החלפת שקע טעינה לטאבלט סוני אקספריה זד Sony Xperia Z שירות תיקונים Sony Xperia תיקון מסך שקע טעינה תיקון סוני אקספריה Z5‏ החלפת מסך לSONY XPERIA Z1 החלפת מיקרופון Sony Xperia Z1 החלפת מיקרופון Sony Xperia Z1 החלפת מיקרופון Sony Xperia Z5 החלפת פאנל אחורי Sony Xperia Z3 החלפת פאנל אחורי Sony Xperia Z

רשת מעבדות סלולר המתקדמות בארץ לתיקון מכשירי סלולר

תיקון החלפת שקע טעינה מעבדה סוני ל SONY

התקשרו כבר עכשיו התיעצו עם טכנאי בכיר

sony-xperia-תיקון-מסך מעבדה לסוני

אם טי מובייל מעבדות תיקונים   סוני אקספריה  SONY Xperia

טכנאי המעבדה  מומחים לכל התקלות השונות ברמת הרכיב במכשירי SONY Xperia  , החלפת תיקון מסך , תיקון החלפת מיקרופון  החלפה רמקול/שמע,תיקון שקע טעינה.טיפול בקרוזיה.

ועוד תיקונים שאחרים אומרים אי אפשר אצלנו אפשר הכל, הטכנאים שלנו מומחים לכל סוגי התקלות מוסמכים עם תעודות . מעבדת תיקונים מקצועית ברמה בנלאומית.

התיקונים נעשים במקום .זמן של כל תיקון עד 40דקות תלוי בחומרת הפגיעה במכשיר,ובהתאם לעומס במעבדה…


מעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות למכשיר :
תיקון מסך סוני אקספירה MT MOBILE  03-5223925

  • תיקון מסך /החלפת מסך
  • תיקון כפתור הדלקה / כיבוי
  • תיקון שקע טעינה
  • תיקון רמקול / שמע
  • תיקון מיקרופון / מיקרופון שיחה
  • תיקון מצלמה קדמית /מצלמה אחורית
  • תיקון שקע אוזניות
  • תיקון/החלפת סוללה
  • טיפול קורוזיה

נפל  ה-מכשיר ה סוני אקספריה נשבר המסך ?

במעבדות התיקונים ניתן למצוא מסכים מקוריים ל סוני אקספריה – צוות הטכאים יבדוק את חומרת הפגיעה במסך ויחליף מסך לפי צורך המכשיר ב סוני אקספריה.

תיקון סוני –החלפת מסך מגע ב סוני אקספריה:

מרבית המסכים מגיעים "קומפלט" טאץ+LCD ביחידה אחת.

אם מכשיר ה סוני אקספריה נפל ונשבר ומסך המגע הפסיק לפעול בחלקו העליון או התחתון, או הזכוכית נשברה , או נסדקה, או נראים כתמים על תצוגת (מסך) המכשיר,במעבדות התיקונים יספקו פיתרון מידי לתיקון המסך.

לא משנה איזה דגם מכשירך ברשותך , במעבדת התיקונים מחזיקים במלאי מלאי רחב מאוד לדגמי סוני אקספריה .אנו נדאג לתקן את המסך או כל תקלה אחרת במהירות האפשרית .

*מכשירים נגד מים ,במעבדת התיקונים אוטמים את המכשיר ככל שאפשר אחריות לא ניתן לקבל נגד מים של המעבדה.

*אנו מקפידים להעסיק טכנאים מומחים דרג ד' עם ידע נרחב מאוד וחשיבה מחוץ לקופסה!


הסבר על התיקונים הנפוצים במכשירי סוני אקספריה:

תיקון סוני אקספריה-החלפת מסך :

תיקון שיש בהם צורך בתיקון החלפת מסך סוני אקספריה .מסך שבור,לא מגיב הטאצ, תצוגה לא ברורה,מסך לבן,המקלדת במקשים לא נלחצים,מסך שחור,תצוגה מהבהבת.

 תיקוןסוני אקספריה-תיקון כפתור הדלקה:

תיקון סוני אקספריה כפתור נעילה / הדלקה / כיבוי /ב סוני אקספירה הינו כפתור כיבוי הידוע בשמו כפתור pawar כמובן שזהו כפתור אשר מדליק ומכבה את מכשיר הסוני אקספריה. במידה וישנה תקלה בכפתור זה אין לנו אפשרות לעשות שימוש נורמלי במכשיר יש צורך  לבצע  ניקוי המכלול או החלפת תיקון המכלול של כפתור הדלקה במכשיר על מנת לעשות שימוש תקין במכשיר סוני אקספריה . כמו בכל מכשיר ….

תיקוןסוני אקספריה -שקע טעינה:

בעיות בחיבור שקע טעינה במכשירי סוני אקספריה  מאוד מתסכלות ויכולים להפריע בתפקוד היום יומי . התקלה יכולה להשליך לבעיות סיכרון בין המחשב לבין מכשיר ה סוני אקספריה בנוסף כמובן שאין טעינה והמכשיר ישאר כבוי . במעבדות התיקונים יבדקו מהיכן נובעת התקלה ,אם  במיד הנשבר הרכיב הפנימי נחליף את מכלול השקע הטעינה ונחזיר אותכם לשגרה במהירות האפשרית . כמובן שחוות דעת הראשונה ניתן לכם במקום …

תיקון סוני אקספריה-שקע אוזניות:

רוב הפעמים יש בעיית מגעים בשקע האוזניות במכשירי סוני , המכשיר לא מזהה  את האוזניות למרות שהם מחוברות ישירות לשקע במכשיר ה סוני אקספריה לעיתים יש תקלה ששומעים רק באוזניה אחת למרות שהמכשיר מזהה את תקן האוזניות . את הבדיקה הפשוטה אתם יכולים לעשות בבית כמובן לקחת אוזניות אחרות ולחבר למכשיר ה סוני אקספריה . במידה והאוזניות תקינות והבעיה במכשיר רצוי מאוד להגיע למעבדות התיקונים במהירות האפשרית תקלה שכזו יכולה להשליך לרכיבים נוספים במכשיר ה סוני .

תיקון סוני- תיקון רמקול 

הדבר הנפוץ במכשירי HTC הוא תיקון החלפה הרמקול כשהוא צורם / לא עובד /יום עובד יום לא / מזייף הרמקול / רמקול המכשיר ניהיה חלש . רוב הבעיות נוצרות ממים אשר נכנסים למכשיר או מאבק או מנפילת המכשיר ורכיב השמע נפגע . יש לזכור שמכשיר ה HTC מאוד עדין למרות שהוא נראה קשוח מבחוץ אבל מבפנים ברכיבים מאוד מאוד קטנים מכל דגם מכשיר אחר שיש בשוק .

תיקון סוני- תיקון מצלמה ראשית 

המצלמה במכשירי סוני היא ללא ספק אחת הנקודות החזקות שלה ומאפשרת לכם להפיק תמונות מדהימות בשלל מצבים. אך המצלמה יכולה להינזק בכל דרך במיוחד בנפילות אנו מתקנים את המצלמה ואם צריך אפילו מחליפים את המצלמה בחלק מקורי בלבד.

תיקון סוני - תיקון מצלמה קדמית  (מצלמת סלפי)

בבמידה וננתם פקודה להפעלת המצלמה במכשיר  והיא לא נפתחת או שהאפליקציה נפתחה והמצלמה לא מצלמת שלב ראשון כמובן אפשר לעשות איפוס או שחזור הגדרות יצרן למכשיר .במידה והתקלה חזורת על עצמה ומופיע שגיאה יתכן ושתי המצלמות יפסיקו לעבוד במכשיר   רצוי להגיע למעבדת התיקונים במהירות האפשרית לבדיקה מקיפה וחוות דעת של טכאי מומחה דרג ד .

רוצים לדעת עוד? התיעצו עם טכנאי המעבדה

03-5223925

*בדיקה בסיסית ראשונית על הדלפק ב ח י נ ם 

תיקון החלפת מסך שקע טעינה מעבדה ל סוני אקספריה בחרו מהרשימה את דגם המכשיר ברשותכם 

במידה לא מופיע דגם מכשיר אשר ברשותכם פתחו קריאת שירות בצור קשר ונדאג לחזור אליכם במהירות האפשרית למתן פתרון לתקלה.

Sony Xperia M
Sony Xperia ZR-C5502
Sony Xperia C3
אקספריה Z3
אקספריה T3
אקספריה M2
אקספריה Xperia T2 Ultra
אקספריה Z3 מיני קומפקט
Z1אקספריה קומפט D5503
אקספריה Z2
אקספריה Z1
אקספריה Z
neo v
אקספריה LT18 ארק

LT15
אקספריה ריי
אקספריה go ST27I
אקספריה סולה
אקספריה R800 פלאי
אקספריה SP
אקספירה LTE26
אקספירה P
אקספירה U
sony xpiria z ultra
Sony Xperia Acro S LT26w
אקספירה LT30
אקספריה ST26 סוני
xperia play
xperia u

 


תיקון החלפת מסך שקע טעינה מעבדה ל סוני אקספריה

 sony xperia z3 compact screen replacement / sony xperia Z screen Replacement/ z1 compact \ xperia z1 compact screen replacement/sony xperia z3 compact screen replacement/תיקון מסך לאקספריה z תיקון סוני אקספריה החלפת מסך sony xperia Z1/

 

 

תיקון מכשירי סוני אקספירה  סרטוני המחשה לתיקונים השונים מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי שלנו ביוטיוב MT MOBILE 

 

 


↓100% חוות דעת אמיתיות מלקוחות ↓

מתוך הפייסבוק הרשמי  MT MOBILE  (למעבר לדף הרשמי לחצו כאן ) 

 

[/vc_column][/vc_row]