שירות הדגל במעבדת התיקונים MT MOBILE ברמת גן זבוטינסקי 30 הוא  החלפת מסך LCD+מגע מקורי Meizu  ובנוסף החלפת שקע טעינה Meizu

שירות תיקון/החלפת מסך מתבצע במקום על ידי טכנאי המעבדה המוסמכים לפתוח את מכשיר הסיני מיזו . אנו הראשונים בארץ שלמדנו את המכשיר ואף צילמנו מדריכים איך להחליף שקע טעינה במכשיר ה MEIZU

מעבדה תיקונים למיזו תיקון מסך שקע טעינה MEIZU .

מומחים לכל סוגי הסמארטפונים /מעבדה למכשירים סיינים.

הדגמים הפופולרים שאנו מתקנים במעבדת התיקונים MT MOBILE

אם טי מובייל מעבדות תיקונים המספקת פתרונות למגזר הפרטי והעסקי למכשירי מיזו MEIZU  ברמת הרכיב ודרג ד' בעיות בלוח אם שקעי טעינה רכיבי טעינה ועוד.

 החלפת תיקון מסך , תיקון החלפת מיקרופון  החלפה רמקול/שמע,תיקון שקע טעינה.טיפול בקרוזיה.

ועוד תיקונים שאחרים אומרים אי אפשר אצלנו אפשר הכל, הטכנאים שלנו מומחים לכל סוגי התקלות מוסמכים עם תעודות . מעבדת תיקונים מקצועית ברמה בנלאומית.

התיקונים נעשים במקום .זמן של כל תיקון עד 40דקות תלוי בחומרת הפגיעה במכשיר,ובהתאם לעומס במעבדה…

שירות תיקונים מקיף למכשירים סיינים MEIZU  ולמגוון החברות לדוגמא : לנובו,מיזו,וואן פלוס וואן ועוד…

החלפת שקע טעינה החלפת מסך במעבדת תיקונים MT MOBILE

במעבדת התיקונים אם טי מוביל ברמת גן  אנו מובילים שירות איכותי ללקוח והלקוח נהנה משירות מכל הלב לתיקון מכשיר המיזו ברשותו  אם זה תיקון מסך שקע טעינה ועוד – במעבדה אנו מעסיקים טכנאים מנוסים בלבד לעולם הסלולר ללא פשרות שהכשרו במיוחד לטפל בכל תקלה הקשורה למכשיר הסיני הפופולרי מיזו . גם בבעיות שקע הטעינה ל MEIZU  ובנוסף גם לתיקון מסך למכשיר MEIZU   המחירים שלנו הוגנים וללא פערי תיווך ובלי טריקים ושטיקים ! ובלי אותיות קטנות כל המחירים כוללים מעמ ועבודה.בנוסף אנו מספקים שירות תיקונים מקיף לחברת מיזו MEIZU  תיקון מסך שקע טעינה בעיות ברכיב תצוגה – דרג ד' בעיות U2 והחלפות פלאש ועדכוני תוכנה ועוד  ניקוי קורוזיה  החלפת אוזניות, החלפת סוללה, החלפת מצלמה, תיקון רמקול שמע, החלפת כפתור הדלקה ועוד מגוון תיקונים רבים .  


מעבדת התיקונים מטפלים בכל התקלות לדגמי MEIZU מיזו :


נשבר המסך  אין תצוגה ב LCD  ב MEIZU מיזו   ?

אל דאגה , צוות הטכנאים מוכשרים לטפל בכל תקלה וכמובן החלפת המסך במכשיר המיזו MEIZU  ברמת גן זבוטינסקי 30  .

החלפת מסך מגע במקום   במכשירי סלולרי של חברת MEIZU מיזו  :

רוב מסכי MEIZU מיזו  לנובו מגיעים טאץ + LCD ביחידה אחת . התיעצו עם נציגי השירות .

אם מכשיר MEIZU מיזו  נפל ונשבר ומסך המגע הפסיק לפעול בחלקו העליון או התחתון, או הזכוכית נשברה , או נסדקה, או נראים כתמים על תצוגת (מסך) המכשיר,במעבדות התיקונים יספקו פיתרון מידי לתיקון המסך.

במעבדות התיקונים ניתן למצוא חלקי חילוף למכשירי המיזו . אל תתפשרו על פחות שאפשר יותר. במעבדה תזכו ליחס איכותי ומקצועי על ידי נציגי השירות שלנו בכל שלב לתיקון מכשיר  MEIZU

*אנו מקפידים להעסיק טכנאים מומחים דרג ד' עם ידע נרחב מאוד וחשיבה מחוץ לקופסה!

אלפי לקוחות לא טועים ! השאירו את המכשירים שלכם בידי מומחי  MT MOBILE

.00


הסבר על התיקונים הנפוצים במכשירי ב מכשירי MEIZU מיזו :

תיקון מכשירי MEIZU מיזו  -החלפת מסך במחיר זול והוגן  : תיקון שיש בהם צורך בתיקון החלפת  .מסך שבור,לא מגיב הטאצ, תצוגה לא ברורה,מסך לבן,המקלדת במקשים לא נלחצים,מסך שחור,תצוגה מהבהבת ,לא רואים תמונה ב LCD.

 תיקון  מכשירי MEIZU מיזו   -תיקון כפתור הדלקה במחיר זול והוגן : כפתור נעילה / הדלקה / כיבוי /מיזו הינו כפתור כיבוי הידוע בשמו כפתור pawar כמובן שזהו כפתור אשר מדליק ומכבה את מכשיר הלנובו . במידה וישנה תקלה בכפתור זה אין לנו אפשרות לעשות שימוש נורמלי במכשיר יש צורך  לבצע  ניקוי המכלול או החלפת תיקון המכלול של כפתור הדלקה במכשיר על מנת לעשות שימוש תקין במכשיר.

תיקון  מכשירי MEIZU מיזו  -תיקון שקע טעינה במחיר הזול בארץ: בעיות בחיבור שקע טעינה במכשירי מיזו מאוד מתסכלות ויכולים להפריע בתפקוד היום יומי . התקלה יכולה להשליך לבעיות סיכרון בין המחשב לבין ה מכשיר בנוסף כמובן שאין טעינה והמכשיר ישאר כבוי . במעבדות התיקונים יבדקו מהיכן נובעת התקלה.

מעבדה תיקונים למיזו תיקון מסך שקע טעינה MEIZU שירות תיקונים מקיף ל סמארטפונים ובנוסף גם לטבלאטים.

שקע אוזניות במכשירי MEIZU מיזוו  : רוב הפעמים יש בעיית מגעים בשקע האוזניות במכשיר , המכשיר לא מזהה  את האוזניות למרות שהם מחוברות ישירות לשקע במכשיר ה לנובו לעיתים יש תקלה ששומעים רק באוזניה אחת למרות שהמכשיר מזהה את תקן האוזניות . את הבדיקה הפשוטה אתם יכולים לעשות בבית כמובן לקחת אוזניות אחרות ולחבר למכשיר ה לנובו . במידה והאוזניות תקינות והבעיה במכשיר רצוי מאוד להגיע למעבדות התיקונים במהירות האפשרית תקלה שכזו יכולה להשליך לרכיבים נוספים במכשיר ואף לגרום לנזק .

תיקון מייזו - תיקון רמקול /שמע הדבר הנפוץ במכשירי לנובו הוא תיקון החלפה הרמקול כשהוא צורם / לא עובד /יום עובד יום לא / מזייף הרמקול / רמקול המכשיר ניהיה חלש . רוב הבעיות נוצרות ממים אשר נכנסים למכשיר או מאבק או מנפילת המכשיר ורכיב השמע נפגע . יש לזכור שמכשיר ה לנובו מאוד עדין למרות שהוא נראה קשוח מבחוץ אבל מבפנים ברכיבים מאוד מאוד קטנים מכל דגם מכשיר אחר שיש בשוק . בדרך כלל תקלות ברמקול נגמרות מנפילה חזקה של המכשיר תיקון מצלמה קדמית אחורית / במעבדת התיקונים מבצעים החלפות מצלמה לכל הדגמים/ נא להתקשר לבירור המלאי .

החלפת סוללה - לנובו במעבדת התיקונים מבצעים גם החלפות סוללה למכשיר.

תקלות למייזו זה אנחנו ! MT MOBILE ישראל מעבדת תיקונים מובילה למכשירים סינים . אל תתפשרו התקשרו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר הוגנת .

רוצים לדעת עוד? התיעצו עם טכנאי המעבדה

03-5223925 מענה מידי.

*בדיקה בסיסית ראשונית על הדלפק ב ח י נ ם  ל 

החלפת מסך LCD+מגע מקורי Meizu בחרו מהרשימה את דגם המכשיר ברשותכם  * במידה ודגם המכשיר ברשותך לא מופיע ברשימה כתבו לנו .

MEIZU MX2  תיקון מסך / שקע טעינה
meizu mx4  תיקון מסך/ שקע טעינה
meizu mx3 תיקון מסך /שקע טעינה
Meizu MX4 Pro תיקון מסך/ שקע טעינה


תיקון מסך שירות תיקונים מעבדה למיזו

כל הסירטונים צולמו במעבדת התיקונים ותוקנו על ידי טכנאי מומחה דרג ד' – MT MOBILE

על תיקון מתבצע במקום על ידי טכנאי מומחה במעבדת התיקונים.

תיקון מכשירי  מיזו לנובו סרטוני המחשה לתיקונים השונים מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי שלנו ביוטיוב MT MOBILE 

 


↓100% חוות דעת אמיתיות מלקוחות ↓

מתוך הפייסבוק הרשמי  MT MOBILE  (למעבר לדף הרשמי לחצו כאן ) 

 

[/vc_column][/vc_row]